Firma Sun-Glass (REGULAMIN)

Firma Sun-Glass zajmuje się kompleksową realizacją zamówień w nowoczesnej technice bezramowej ze szkła hartowanego, zespolonego, klejonego i laminowanego.

Firma Sun-Glass specjalizuje się w instalacji dużych powierzchni szklanych i realizacji mniejszych projektów. Wykonujemy między innymi wewnętrzne drzwi szklane, drzwi przesuwne, szklane ściany składane i stałe. W naszej ofercie mamy również wyposażenie łazienkowe, takie jak kabiny prysznicowe i parawany szklane, balustrady, daszki, witryny sklepowe, zabudowy szklane, półki i lustra. Naszą specjalnością są lustra na wymiar, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Celem firmy Sun-Glass jest spełnienie potrzeb naszych Klientów, poprzez zaoferowanie im fachowych porad i usług szklarskich, niezawodnych produktów szklanych w najkorzystniejszych cenach oraz solidnych wykonań każdego zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakładu szklarskiego Sun-Glass. Jesteśmy przekonani, że wykonywane przez nas zlecenia szklarskie przypadną Państwu do gustu.

 

Firma Sun-Glass świadczy wszechstronne usługi szklarskie. Siedziba firmy mieści się w podwarszawskim Piastowie, ale Sun-Glass wykonuje zlecenia szklarskie na terenie całej Warszawy i okolic. Zajmujemy się realizacją zamówień w nowoczesnej technice bezramowej ze szkła hartowanego, klejonego i laminowanego. Oferujemy doradztwo techniczne w zakresie szklarstwa, pomoc na etapie projektowania oraz dobór materiałów. Współpracujemy zarówno z pracowniami architektonicznymi, biurami projektowymi, firmami, jak i osobami prywatnymi.

Oferujemy:

- kabiny prysznicowe na wymiar

- balustrady szklane ze szkła hartowanego,

- daszki szklane na odciągach,

- szklane panele kuchenne,

- panele szklane z grafiką,

- ścianki działowe,

- drzwi przesuwne,

- drzwi szklane zdobione,

- systemy przesuwne do kabin prysznicowych,

- szkło kuchenne,

- parawany na wannę,

- zabudowy szklane balkonów,

- lustra na wymiar,

- lustra weneckie,

- szklane witryny sklepowe z montażem,

- armatura prysznicowa,

- nawiercanie otworów w szkle,

- wiercenie otworów w lustrach,

- szlifowanie luster,

- meble szklane,

- i wiele innych usług.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Nasz zespół

Jesteśmy doświadczonym, wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania realizacji ze szkła. Nasz zespół to ambitni i kreatywni ludzie otwarci na nowe doświadczenia.

Nasi partnerzy / Nasi klienci 

PLATFORMA

FODA

AGC

EXCELLENT

CDA